Demokratia, tasa-arvo, sivistys, suvaitsevaisuus

Henkilöstö

Klikkaamalla kuvaa näet henkilön tarkemmat tiedot.

Eija Fahlström Eija Fahlström hallintoassistentti 040 450 6487 eija.fahlstrom@tsl.fi
Pipsa Härkönen Pipsa Härkönen koulutussuunnittelija 040 574 8057 pipsa.harkonen@tsl.fi
Sirpa Ilmonen talousassistentti 040 675 8286 sirpa.ilmonen@tsl.fi
Inari Juntumaa Inari Juntumaa koulutuspäällikkö (vanhempainvapaalla) 040 905 1940 inari.juntumaa@tsl.fi
Eija Kampman hallinto- ja talousjohtaja 040 752 3031 eija.kampman@tsl.fi
Jarmo Kantosalo Jarmo Kantosalo laskentapäällikkö 040 553 9561 jarmo.kantosalo@tsl.fi
Heli Katainen Heli Katainen hankeviestintäassistentti 040 457 0735 heli.katainen@tsl.fi
Merja Laakso johdon assistentti 040 553 9567 merja.laakso@tsl.fi
Tuula Laine Tuula Laine koulutussuunnittelija 040 530 1782 tuula.laine@tsl.fi
Eija Lempinen Eija Lempinen opintoneuvoja 0400 283 084 eija.lempinen@tsl.fi
Merja Leskinen Merja Leskinen viestintäpäällikkö 040 567 3208 merja.leskinen@tsl.fi
Samia Mohamud Samia Mohamud projektikoordinaattori 040 457 0574 samia.mohamud@tsl.fi
Jouko Muuri Jouko Muuri pääsihteeri 040 553 9565 jouko.muuri@tsl.fi
Antti Mäki Antti Mäki koulutussuunnittelija 044 363 8683 antti.maki@tsl.fi
Kirsi Mäki Kirsi Mäki koulutussuunnittelija 040 456 6511 kirsi.maki@tsl.fi
Maria Mäkynen Maria Mäkynen koulutuspäällikkö (vt) 040 529 8113 maria.makynen@tsl.fi
Timi Nordman siviilipalvelusmies 040 455 2031 timi.nordman@tsl.fi
Julia Nurmi Julia Nurmi kouluttaja 040 354 9049 julia.nurmi@tsl.fi
Ari Näätsaari Ari Näätsaari projektipäällikkö 040 534 4815 ari.naatsaari@tsl.fi
Riitta Oinonen Riitta Oinonen sopimusjärjestelmäasiantuntija 040 149 2027 riitta.oinonen@tsl.fi
Raimo Oksanen Raimo Oksanen koulutuspäällikkö 040 846 2608 raimo.oksanen@tsl.fi
Maarit Palén koulutussuunnittelija 040 742 9275 maarit.palen@tsl.fi
Anneli Putkuri Anneli Putkuri talousassistentti 040 149 0826 anneli.putkuri@tsl.fi
Lilli Rasilainen Lilli Rasilainen hanke- ja koulutussuunnittelija 040 457 0736 lilli.rasilainen@tsl.fi
Pirjo Sember opintoneuvoja 040 483 8895 pirjo.sember@tsl.fi
Katariina Sun Katariina Sun henkilöstösuunnittelija 040 905 1134 katariina.sun@tsl.fi
Katri Söder Katri Söder koulutusjohtaja 040 773 9303 katri.soder@tsl.fi
Hanna Takolander Hanna Takolander hankepäällikkö 044 075 0850 hanna.takolander@tsl.fi
Maarit Tervo Maarit Tervo järjestösuunnittelija 040 567 3209 maarit.tervo@tsl.fi
Mika Ukkonen Mika Ukkonen tietotyön suunnittelija 040 500 6432 mika.ukkonen@tsl.fi
Sanna Viljakainen Sanna Viljakainen kehittämispäällikkö 040 172 9027 sanna.viljakainen@tsl.fi
Ilkka Vuorikuru Ilkka Vuorikuru hankepäällikkö 040 457 0734 ilkka.vuorikuru@tsl.fi
Mervi Ylitalo Mervi Ylitalo hankekeskuksen päällikkö 044 512 2062 mervi.ylitalo@tsl.fi
Ota yhteyttä Tilaa uutiskirje