Demokratia, tasa-arvo, sivistys, suvaitsevaisuus

Henkilöstö / Hallinto

Eija Fahlström Eija Fahlström hallintoassistentti 040 450 6487 eija.fahlstrom@tsl.fi
Nico Hyväkkä siviilipalvelusmies 040 455 2031 nico.hyvakka@tsl.fi
Sirpa Ilmonen talousassistentti 040 675 8286 sirpa.ilmonen@tsl.fi
Jarmo Kantosalo Jarmo Kantosalo tilastopäällikkö 040 553 9561 jarmo.kantosalo@tsl.fi
Merja Laakso johdon assistentti 040 553 9567 merja.laakso@tsl.fi
Merja Leskinen Merja Leskinen viestinnän asiantuntija 040 567 3208 merja.leskinen@tsl.fi
Jouko Muuri Jouko Muuri pääsihteeri 040 553 9565 jouko.muuri@tsl.fi
Anneli Putkuri Anneli Putkuri talousassistentti 040 149 0826 anneli.putkuri@tsl.fi
Katariina Sun henkilöstösuunnittelija 040 905 1134 katariina.sun@tsl.fi
Katri Söder Katri Söder koulutusjohtaja 040 773 9303 katri.soder@tsl.fi
Soili Vivolin Soili Vivolin talousjohtaja, hallintojohtaja 040 149 2022
Ota yhteyttä Tilaa uutiskirje