Demokratia, tasa-arvo, sivistys, suvaitsevaisuus

Henkilöstö / Koulutuspalvelut

Klikkaamalla kuvaa näet henkilön tarkemmat tiedot.

Pipsa Härkönen Pipsa Härkönen koulutussuunnittelija 040 574 8057 pipsa.harkonen@tsl.fi
Inari Juntumaa Inari Juntumaa koulutuspäällikkö (vanhempainvapaalla) 040 905 1940 inari.juntumaa@tsl.fi
Tuula Laine Tuula Laine koulutussuunnittelija 040 530 1782 tuula.laine@tsl.fi
Eija Lempinen Eija Lempinen opintoneuvoja 0400 283 084 eija.lempinen@tsl.fi
Samia Mohamud Samia Mohamud projektikoordinaattori 040 457 0574 samia.mohamud@tsl.fi
Antti Mäki Antti Mäki koulutussuunnittelija 044 363 8683 antti.maki@tsl.fi
Kirsi Mäki Kirsi Mäki koulutussuunnittelija 040 456 6511 kirsi.maki@tsl.fi
Maria Mäkynen Maria Mäkynen koulutuspäällikkö (vt) 040 529 8113 maria.makynen@tsl.fi
Julia Nurmi Julia Nurmi kouluttaja 040 354 9049 julia.nurmi@tsl.fi
Ari Näätsaari Ari Näätsaari projektipäällikkö 040 534 4815 ari.naatsaari@tsl.fi
Raimo Oksanen Raimo Oksanen koulutuspäällikkö 040 846 2608 raimo.oksanen@tsl.fi
Maarit Palén koulutussuunnittelija 040 742 9275 maarit.palen@tsl.fi
Pirjo Sember opintoneuvoja 040 483 8895 pirjo.sember@tsl.fi
Katri Söder Katri Söder koulutusjohtaja 040 773 9303 katri.soder@tsl.fi
Maarit Tervo Maarit Tervo järjestösuunnittelija 040 567 3209 maarit.tervo@tsl.fi
Mika Ukkonen Mika Ukkonen tietotyön suunnittelija 040 500 6432 mika.ukkonen@tsl.fi
Ota yhteyttä Tilaa uutiskirje