Demokratia, tasa-arvo, sivistys, suvaitsevaisuus

Henkilöstö / Koulutuspalvelut

Pipsa Härkönen Pipsa Härkönen koulutussuunnittelija 040 574 8057 pipsa.harkonen@tsl.fi
Inari Juntumaa Inari Juntumaa koulutuspäällikkö (vanhempainvapaalla) 040 905 1940 inari.juntumaa@tsl.fi
Tuula Laine Tuula Laine koulutussuunnittelija 040 530 1782 tuula.laine@tsl.fi
Kirsi Mäki Kirsi Mäki koulutussuunnittelija 040 456 6511 kirsi.maki@tsl.fi
Maria Mäkynen Maria Mäkynen koulutuspäällikkö (vt) 040 529 8113 maria.rytkonen@tsl.fi
Julia Nurmi Julia Nurmi kouluttaja 040 354 9049 julia.nurmi@tsl.fi
Ari Näätsaari Ari Näätsaari koulutussuunnitteljia 040 534 4815 ari.naatsaari@tsl.fi
Raimo Oksanen Raimo Oksanen koulutuspäällikkö 040 846 2608 raimo.oksanen@tsl.fi
Maarit Palén koulutussuunnittelija 040 742 9275 maarit.palen@tsl.fi
Katri Söder Katri Söder koulutusjohtaja 040 773 9303 katri.soder@tsl.fi
Jouni Ukkonen Jouni Ukkonen kouluttaja 040 553 9161 jouni.ukkonen@tsl.fi
Mika Ukkonen Mika Ukkonen tietotyön suunnittelija 040 500 6432 mika.ukkonen@tsl.fi
Ota yhteyttä Tilaa uutiskirje