Henkilöstö

Klikkaamalla kuvaa näet henkilön tarkemmat tiedot.

Eija Fahlström Eija Fahlström hallintoassistentti 040 450 6487 eija.fahlstrom@tsl.fi
Tuomas Finne Tuomas Finne tuottaja 050 374 0315 tuomas.finne@tsl.fi
Pipsa Härkönen Pipsa Härkönen koulutussuunnittelija ja kouluttaja sosiaalipsykologi YTM, TRO, AmO, työnohjaaja STOry 040 574 8057 pipsa.harkonen@tsl.fi
Sirpa Ilmonen kirjanpitäjä 040 675 8286 sirpa.ilmonen@tsl.fi
Inari Juntumaa koulutuspäällikkö, apulaisrehtori 040 905 1940 inari.juntumaa@tsl.fi
Eija Kampman Eija Kampman hallinto- ja talousjohtaja 040 752 3031 eija.kampman@tsl.fi
Jarmo Kantosalo laskentapäällikkö 040 553 9561 jarmo.kantosalo@tsl.fi
Heli Katainen Heli Katainen hankeviestintäassistentti 040 457 0735 heli.katainen@tsl.fi
Merja Laakso Merja Laakso johdon assistentti 040 553 9567 merja.laakso@tsl.fi
Tuula Laine koulutussuunnittelija 040 530 1782 tuula.laine@tsl.fi
Eija Lempinen koulutusassistentti 0400 283 084 eija.lempinen@tsl.fi
Merja Leskinen Merja Leskinen viestintäpäällikkö, VTM 040 567 3208 merja.leskinen@tsl.fi
Anna Leukumaavaara koulutusassistentti 040 578 1057 anna.leukumaavaara@tsl.fi
Jouko Muuri Jouko Muuri pääsihteeri 040 553 9565 jouko.muuri@tsl.fi
Antti Mäki koulutussuunnittelija 044 363 8683 antti.maki@tsl.fi
Kirsi Mäki Kirsi Mäki koulutussuunnittelija, VTM 040 456 6511 kirsi.maki@tsl.fi
Maria Mäkynen Maria Mäkynen projektipäällikkö, yhteiskunnallisen koulutuksen asiantuntija 040 529 8113 maria.makynen@tsl.fi
Julia Nurmi Julia Nurmi koulutussuunnittelija 040 354 9049 julia.nurmi@tsl.fi
Ari Näätsaari Ari Näätsaari projektipäällikkö 040 534 4815 ari.naatsaari@tsl.fi
Riitta Oinonen Riitta Oinonen sopimusjärjestelmän asiantuntija, markkinointiassistentti 040 149 2027 riitta.oinonen@tsl.fi
Raimo Oksanen projektipäällikkö 040 846 2608 raimo.oksanen@tsl.fi
Oskari Ollikainen Oskari Ollikainen järjestäjäkouluttaja 040 635 1245 oskari.ollikainen@tsl.fi
Maarit Palén Maarit Palén koulutussuunnittelija 040 742 9275 maarit.palen@tsl.fi
Anneli Putkuri talousassistentti 040 149 0826 anneli.putkuri@tsl.fi
Lilli Rasilainen Lilli Rasilainen hanke- ja koulutussuunnittelija 040 457 0736 lilli.rasilainen@tsl.fi
Riitta Sinimäki-Mikola Riitta Sinimäki-Mikola koulutussuunnittelija 040 845 1590 riitta.mikola@tsl.fi
Katariina Sun Katariina Sun henkilöstösuunnittelija 040 905 1134 katariina.sun@tsl.fi
Katri Söder Katri Söder koulutusjohtaja 040 773 9303 katri.soder@tsl.fi
Hanna Takolander Hanna Takolander hankepäällikkö 044 075 0850 hanna.takolander@tsl.fi
Maarit Tervo Maarit Tervo järjestösuunnittelija 040 567 3209 maarit.tervo@tsl.fi
Mika Ukkonen Mika Ukkonen koulutussuunnittelija 040 500 6432 mika.ukkonen@tsl.fi
Sanna Viljakainen Sanna Viljakainen kehittämispäällikkö 040 172 9027 sanna.viljakainen@tsl.fi
Ilkka Vuorikuru Ilkka Vuorikuru hankepäällikkö 040 457 0734 ilkka.vuorikuru@tsl.fi
Mervi Ylitalo Mervi Ylitalo hankekeskuksen päällikkö 044 512 2062 mervi.ylitalo@tsl.fi