Henkilöstö / Koulutuspalvelut

Klikkaamalla kuvaa näet henkilön tarkemmat tiedot.

Pipsa Härkönen Pipsa Härkönen koulutussuunnittelija, sosiaalipsykologi YTM, TRO, AmO, työnohjaaja STOry 040 574 8057 pipsa.harkonen@tsl.fi
Inari Juntumaa Inari Juntumaa koulutuspäällikkö, apulaisrehtori, VTM, (vanhempainvapaalla 16.8.2019 lähtien) 040 905 1940 inari.juntumaa@tsl.fi
Tuula Laine Tuula Laine koulutussuunnittelija, FM 040 530 1782 tuula.laine@tsl.fi
Eija Lempinen Eija Lempinen koulutusassistentti 0400 283 084 eija.lempinen@tsl.fi
Anna Leukumaavaara Anna Leukumaavaara koulutusassistentti 040 578 1057 anna.leukumaavaara@tsl.fi
Antti Mäki Antti Mäki suunnittelija 044 363 8683 antti.maki@tsl.fi
Kirsi Mäki Kirsi Mäki koulutuspäällikkö, VTM 040 456 6511 kirsi.maki@tsl.fi
Maria Mäkynen Maria Mäkynen projektipäällikkö, yhteiskunnallisen koulutuksen asiantuntija, äitiysvapaalla 20.5.2019 lähtien
Julia Nurmi Julia Nurmi koulutussuunnittelija 040 354 9049 julia.nurmi@tsl.fi
Ari Näätsaari Ari Näätsaari suunnittelija 040 534 4815 ari.naatsaari@tsl.fi
Oskari Ollikainen Oskari Ollikainen järjestäjäkouluttaja 040 635 1245 oskari.ollikainen@tsl.fi
Maarit Palén Maarit Palén koulutussuunnittelija 040 742 9275 maarit.palen@tsl.fi
Riitta Sinimäki-Mikola Riitta Sinimäki-Mikola koulutussuunnittelija 040 845 1590 riitta.mikola@tsl.fi
Katri Söder Katri Söder koulutusjohtaja, rehtori, YTM 040 773 9303 katri.soder@tsl.fi
Mika Ukkonen Mika Ukkonen koulutussuunnittelija 040 500 6432 mika.ukkonen@tsl.fi